Endy

7. března 2008 v 21:05 |  -Začátečníci-
1. Přezdívka: Endy
2. Blog: http://enif-endy.blog.cz

3. Věk: 15
4. Pohlaví: ženské
5. Kategorie: začátečník
6. Proč jste se vůbec přihlásili do soutěže?: Do soutěže jdu kvuli jedinému, na svým blogu s kámoškou píšeme a píšeme, ale nikdo k nám nechodí. Přiznávám, povídky sice nejsou zrovna moc dobrý, ale a stěmi komentáři by to šlo přeci jenom líp. (Jo a taky bych chtěla vědět, jestli nejsme náhodou tak hrozné, že by bylo nejlepší blog zrušit!)
7. Co vás přitahuje na Fan Fiction Harry Potter?: To teda opravdu nevím, ale baví mě to. To je asi jediný co vím.
Otázky:

  • Proč chtěl Voldemort ovládnout svět?
Myslím si, že je Voldemort vlastně chudák. Celý život ho lidi odstrkovali a moc se s ním kamarádíčkovat nechtěli. Samozřejmě, ted' namítnete, že to samé prožíval Harry, ale ten k tomu voldemortovi předky. Jistě že měl na výběr, ale když chtěl být někdo pro lidi který měl ( by mohl ) rád, a ti si ho nevšímali, moc se mu nedivím. Jen chtěl aby si ho někdo pamatoval, bohužel mu to trochu přerostlo přes hlavu.
  • Kam se poděl Sirius, když propadl skrz oblouk?
Z celého srdce bych si přála, aby se Sirius skrz oblouk zase vrátil, ale tady je jediná možná odpověd'. Siriuse pád skrz oblouk jistojistě zabil.
  • Jak je podle vás důležitá role lásky v HP?
Samotný Brumbál od začátku tvrdil, že láska je ze všeho nejdůležitější. Ve skutečným světě bych s ním nesouhlasila, ale vknížkách a povídkách by to bez ní nebylo ono. Takové odpočinutí od zlého. Dokonce i Severuse nenechala v klidu, a kdyby se s ní Voldemort dostal do styku, možná by všechno dopadlo jinak.
  • Myslíte si, že všechno, co se stalo během sedmi knih, měl Brumbál pečlivě naplánované? Ano či ne? A proč?
Už od první hnihy věděl Brumbál mnohem víc než samotný Harry. Doufám že s tímhle koncem nepočítal, protože by mě pořádně naštval. To by přece mohl něco říct a hodně životů by tím zachránil. Možná by snad ani jeden z pobertů nemusel zemřít ( kromě Červíčka )
  • Kdybyste mohli v knížce změnit jednu jedinou věc... co by to bylo?
Tohle je nejjednoduší odpověd ze všech, hodně by se toho tím změnilo a nejspíš by pak ani žádná knížka nemohla vzniknout, ale já bych si přála změnit smrt pobertů, tedy spíš jen Siriuse, Jamese a Remuse. Jo a ještě Lily, tu k nim taky tak nějak počítám.
  • Co by se stalo, kdyby si Harry vybral druhou cestu? Jak myslíte, že by skončil svět?
Harry na cestě zla? To mi nějak nedává smysl, ale kdyby se něco takové stalo, byli bychom všichni v pěkné......... díře.
  • Co bylo podle vás největší slabinou Voldemorta?
Voldemort měl spousty much, nejvíc jsem na něm nenáviděla to, že byl bez jakéhokoliv soucitu, to by neměl podcenit nikdo. Ale jeho největší slabinou je podle mého to, že pořádně zapoměl na poberty. Nebýt Lily a Jamese, Harry by umřel hned při prvním setkáním s Voldemortem, a bez Siriuse a Remuse, kteří mu je neustáne připomínali, by to taky šlo jen hodně těžko.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama