Lucinka256

7. března 2008 v 21:28 |  -Pokročilí-
1. Přezdívka: Lucinka256
2. Blog: www.lucinka.256.blog.cz
3. Věk: 15
4. Pohlaví: žena
5. Kategorie: pokročilí
6. Proč jste se vůbec přihlásili do soutěže?: Kamarádka, která se sem hlásila taky, mi poslala odkaz a soutěž doporučila. Tak jsem si řekla proč ne, že tím nic neztratím...:) Ráda bych poznala víc autorů a popřípadě našla nějaké čtenáře (nedá se říct, že by jich teď byly stovky:))
7. Co vás přitahuje na Fan Fiction Harry Potter?: Psát ve světě HP je pro mě osobně o mnoho zajímavější, než psát povídky z toho světa, ve kterém se nacházíme my. Ve světě HP je povoleno mnohem víc věcí, můžeme si vymyslet prakticky cokoliv. Nový kouzla, lektvary na všechno možný... Dá se vymyslet víc zápletek, protože tu je víc možností, jak někoho mučit, podrazit, zabít. A navíc - ...

ve světě HP můžu psát o válce a mě osobně přitahuje válka mnohem víc než klid a mír. :-D (Já vím, že i u nás bych o válce psát mohla... ale zase se mi nechce vracet se minimálně o půl století dozadu, protože v tý době jsem prostě nežila a neznám to tam, musela bych se učit nejrůznější souvislosti a letopočty - kdežto v HP světě mi stačí si přečíst knížky a poznám vše dokonale...) Prostě a jednoduše mi FF připadá zajímavější, dává větší prostor.
Otázky:
  • Proč chtěl Voldemort ovládnout svět?
Prožil si strašné dětství, nepoznal maminku a táta se ho zřekl ještě dřív, než se vůbec narodil. Určitě to v něm zanechalo stopu, chtěl si to vše nějak vynahradit. Zjistil, že má talent, mohl ho nějak využít - ale dal se na u špatnou stranu. Chtěl vyvraždit mudly, podrobit si všechny kouzelníky. Toužil po moci. Přál si zastínit svou minulost. Chtěl něco dokázat, tak se rozhodl ovládnout svět (já vím, zní to hrozně :-D) a tím si vynahradit úplně vše.
  • Kam se poděl Sirius, když propadl skrz oblouk?
Podle mého názoru se nepropadl do "podsvětí" nebo "onoho světa", jak jsem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama