Michaelley

7. března 2008 v 20:54 |  -Začátečníci-
1. Přezdívka: Michaelley
2. Blog: http://michaelley.blog.cz
3. Věk: 14
4. Pohlaví: ženské
5. Kategorie: začátečníci
6. Proč jste se vůbec přihlásili do soutěže?: Na to existuje jediná odpověď: Zkrátka se ukrutně nudím.
7. Co vás přitahuje na Fan Fiction Harry Potter?: Všechno. Ráda čtu, a to tak že je to moje nejoblíbenější činnost. Mám ráda dvojsmysly, ironii, sarkasmus, polemizování o blbostech..... A to se nedá najít nikde jinde.
Otázky:

  • Proč chtěl Voldemort ovládnout svět?
Možná, že se nudil stejně jako já ( v tom případě mě upřímě mrzí, že nezačal psát ff. Docela by mě zajímalo co by vytvořil), možná měl pocit méně cennosti a tak se rozhodl udělat něco, co by ho vyvedlo na světlo, možná se chtěl pomstít.... Stejně ale všichni známe pravou podstatu těchto "zloduchů". Všichni si od ovládnutí světa slibují jediné: Moc.
  • Kam se poděl Sirius, když propadl skrz oblouk?
Mno určitě se dostal do ráje a užívá si tam s krásnými dívkami, kterým se na zádech třepotají bílá křidýlka.... Asi bych se měla probudit....
  • Jak je podle vás důležitá role lásky v HP?
Ehm to je vážně nečekaná otázka, no určitě má roli velikou. Kvůli ní se přece všechno tohle dějě. Kdyby Lili Harryho svou láskou nechránila, přišel by Tom a.....Boom, bylo by po chlapci, co (ne)přežil.
  • Myslíte si, že všechno, co se stalo během sedmi knih, měl Brumbál pečlivě naplánované? Ano či ne? A proč?
Ehm to je vážně nečekaná otázka, no určitě má roli velikou. Kvůli ní se přece všechno tohle dějě. Kdyby Lili Harryho svou láskou nechránila, přišel by Tom a.....Boom, bylo by po chlapci, co (ne)přežil.
  • Kdybyste mohli v knížce změnit jednu jedinou věc... co by to bylo?
Vsadím se že na tuhle otázku hodně lidí odpoví, že by nechali Siriuse naživu (jestli ne, tak jsem si zase jenom zamachrovala, nevadí), ale já mám poněkud ztřeštěnější myšlenky. V mém kouzelnickém románu by byl Harry dívka. A neměla by jizvu ve tvaru blesku, ale dvojitého v, tedy W (Jestli jse vy, kdo se díváte na můj mail, četl nějakou knížku Harry Trottel, určitě pochopíte) Jmenovala by se Kristine Potterová, byla by to blondýna a nosila by růžovou sukni.... (Já jenom nemám Pottera ráda...)
  • Co by se stalo, kdyby si Harry vybral druhou cestu? Jak myslíte, že by skončil svět?
Kdyby si Harry vybral druhou cestu, byl by mi daleko sympatičtější. A stalo by se, že by to všechno bylo úplně jinak. Jak? Tak to vážně nevim.
  • Co bylo podle vás největší slabinou Voldemorta?
Tomíkova ( Já vím, Voldemotr je víc "hrozivější", ale mě baví dělat si z něj srandu) největší slabina byla podle všeho neschopnost cítit lásku. Jenže. Já si myslím, že jeho největší slabinou bylo urputné snažení zabít Harryho Pottera. Kdyby místo toho třeba jen nepozorovaně vyvraždoval všechny mudly, nebo něco podobného, ještě by (možná) žil. Navíc mu ta jeho Pottermánie zkazila reputaci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama