Nari

7. března 2008 v 21:26 |  -Pokročilí-
1. Přezdívka: Nari Kuro
2. Blog: none

3. Věk: 17
4. Pohlaví: ženské
5. Kategorie: pokročilí
6. Proč jste se vůbec přihlásili do soutěže?: Ptž mě do toho Enny navezla. Nee, dělám to dobrovolně, ráda píšu povídky, a aspoň se nebudu ve škole nudit
7. Co vás přitahuje na Fan Fiction Harry Potter?: to, že je to naprosto neprozkoumaný svět fantazie čtenářů
Otázky:

  • Proč chtěl Voldemort ovládnout svět?
Protože to byl člověk (původně), který byl zakomplexovaný, příliš pyšný na to, co umí a když zjistil, že je ze Zmijozelova rodu, snažil se všem dokázat, že je stejně mocný jako sám Salazar Zmijozel. Nenáviděl mudly a nečisté kouzelníky, protože byl jedním z nich a styděl se za to, že on, potomek Zmijozela, nemá čistou krev. Choval se povýšeně vůči všem, protože si myslel, že je něco víc, než oni. Je sice pravda, že to byl velice mocný kouzelník, ale kdyby měl každý tolik času, jako on, na zdokonalování svých schopností, byl by z něj jen průměrný zakomplexovaný ubožák potřebující péči dobrého psychiatra.
  • Kam se poděl Sirius, když propadl skrz oblouk?
Dostal se tam, kde je jeho nejlepší přítel James Potter a Lilly Potterová. Nevím, kde to je, nebo co to je za svět, ale věřím, že se znovu setkal se svými
přáteli.
  • Jak je podle vás důležitá role lásky v HP?
Vzhledem k tomu, že "jen velká láska dokáže porazit Pána Zla", řekla bych, že její role je obrovská.
  • Myslíte si, že všechno, co se stalo během sedmi knih, měl Brumbál pečlivě naplánované? Ano či ne? A proč?

Myslím, že si to představoval trochu jinak, i když, ano, měl to naplánované. Ale jedna věc je něco plánovat, druhá zas, řídit se těmito plány.
  • Kdybyste mohli v knížce změnit jednu jedinou věc... co by to bylo?
Zachránila bych Freda Weasleyho. Vím, že je to asi sobecké, ale dvojčata patřila mezi mé největší oblíbence a nedokážu si představit, že někdo z nich zemřel. A navíc, mezi jednovaječnými dvojčaty existuje velice silné pouto, takže George musel po smrti svého bratra velice trpět, stejně jako zbytk rodiny. Asi se divíte, proč jsem nenapsala Siriuse, ale s jeho smrtí jsem se už dávno smířila, dávno jsem ji obrečela, stejně jako Brumbála. Netvrdím, že mě to nezasáhlo, ale stojím si za svým - zachránila bych Freda.
  • Co by se stalo, kdyby si Harry vybral druhou cestu? Jak myslíte, že by skončil svět?
Ehm... jak to říct a nebýt sprostá... Svět by byl prostě v háji. Protože pokud se věštby plní, jinak by to ani dopadnout nemohlo. Otázkou zůstává jejich věrohodnost- co když se vyplní pouze tehdy, když tomu někdo věří a považuje to za důležité? Pak by snad mohl Voldemorta porazit i někdo jiný, nebo snad ne?
  • Co bylo podle vás největší slabinou Voldemorta?
Jeho přílišná sebedůvěra a povýšenectví. A taky nezměřitelná velikost jeho nafoukaného ega.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama