Pajuška

7. března 2008 v 20:52 |  -Začátečníci-
1. Přezdívka: Pajuška
2. Blog: http://www.pajuska.estranky.cz
3. Věk: 15
4. Pohlaví: žena
5. Kategorie: začátečníci
6. Proč jste se vůbec přihlásili do soutěže?: Nejspíš mě to lákalo a navíc bych ráda věděla, jestli ty svoje rádoby pokusy o psaní nemám radši vzdát. *2* Anebo v čem by se to chtělo zlepšit, ale nejpravděpodobnější je asi to, že mi naprosto hráblo a tohle je potvrzení, že už to bude jen a jen horší. *10*
7. Co vás přitahuje na Fan Fiction Harry Potter?: Co mě přitahuje? Luciusek a Mistr. *6*Ale ne! Nejspíš to bude tím, že je to něco jiného než jsem zvyklá číst. Zcela nový svět, o kterém jsem nevěděla a můžu při psaní utíkat pryč z reality, která bývá docela často krutá.
Otázky:

  • Proč chtěl Voldemort ovládnout svět?
Protože věděl, co je správné a co ne. Mudlovští šmejdi by se měli yvražidit, ale možná za tím byla touha něco dokázat, dokázat světu, že on je vždy ve všem nej a snad i geny jeho předků Zmijozela. Už v sirotčinci věděl, že rád zabíjel, mučil. Je tak sladkej... *15*
  • Kam se poděl Sirius, když propadl skrz oblouk?
To není pěkná otázka. *12* Vůbec si s ní nevím rady. Kam by se mohl jen podít? Achich jo. Musím myslet. Mě nic nenapadá, ale vím, že zemřel. Možná ho převezli v té lodičce na druhou stranu a tam žil šťastně, dokud se tam neobjevil Potter. *1*
  • Jak je podle vás důležitá role lásky v HP?
V knížkách HP je hodně důležitá. Nebýt jí, tak by se Lily a James nikdy neobětovali, Potter by zemřel a Mistr vyhrál! *2* A taky Brumlík by se nesnažil chránit Pottera. Co je dokáže pokazit tohle cosi???
  • Myslíte si, že všechno, co se stalo během sedmi knih, měl Brumbál pečlivě naplánované? Ano či ne? A proč?
On přece věděl, že nakonec zemře, tak to musel naplánovat, aby pomohl svému oblíbenci zvítězit a musím uznat, že tušil hodně věcí dopředu a tím mu zachránil krk.
  • Kdybyste mohli v knížce změnit jednu jedinou věc... co by to bylo?
Rozhodovala jsem se mezi Mistrem a Hedvikou. Nejspíš bych nechala ožít ji, protože by spolu ti dva znovu bojovali a já jsem i docela ráda, že to konečně skončilo.
  • Co by se stalo, kdyby si Harry vybral druhou cestu? Jak myslíte, že by skončil svět?
Tak jak si to přál Mistr. Svět bez mudlů, mudlovských šmejdů a bez dalších, kteří nemají mít poctu žít.
  • Co bylo podle vás největší slabinou Voldemorta?
Přílišná předvídavost a moc přemýšlel, jak by to udělal, a co udělá Potter. Přece jen příliš přemýšlením nad něčím, škodí. Kolikrát v matice se snažím vypočítat naprosto primitivní příklad, protože nevěřím, že by byl tak jednoduchý, a pak zjistím, že on je vážně tak lehký.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama