Pindruska

7. března 2008 v 20:51 |  -Začátečníci-
1. Přezdívka: Pindruska
2. Blog:
http://pindrusak.blog.cz
3. Věk: 14
4. Pohlaví: ženské
5. Kategorie: začátečníci
6. Proč jste se vůbec přihlásili do soutěže?: náhodou jsem našla odkaz, ale hlavně jsem zaávislá na Harrym Potterovi a tak jsem začala sama psát.
7. Co vás přitahuje na Fan Fiction Harry Potter?:Sága Pottera má pouze sedm dílů a je spousta nápadu, které Rowlingová nevyužila a některé povídky... jsou velmi dobré
Otázky:

  • Proč chtěl Voldemort ovládnout svět?
Voldemort chtěl ovládnout svět ze spousty důvodů: chtěl se pomstít mudlům, protože měl v sobě polovinu jejich krve a považoval je za ubožáky. Chtěl porazit lásku, kterou hlásali Harry a Brumbál. Ovládat svět je celkem lákavá nabídka.
  • Kam se poděl Sirius, když propadl skrz oblouk?
Zmizel do jiné reality ze které se nemohl vrátit, žil prostě s matkou Lenky Láskorádové a ostatními na druhé straně.
  • Jak je podle vás důležitá role lásky v HP?
Prootže láska je ten nejčistčí cot, který máme, pokud ji ovšem nezastíráme přetvářkou.Nejsilnější je láska k našim nejbližším, ale lásku jakou měl Harry, má jen málokdo. Někde jsem četla toto. ,,Muž jež mnoha lidem lásku dával, ale málo lidí mu ji oplácelo" bylo to v nějaké povídce o něm.
  • Myslíte si, že všechno, co se stalo během sedmi knih, měl Brumbál pečlivě naplánované? Ano či ne? A proč?
Ne Harry byl ztřeštěný a nepředvídatelný puberťák možná byl mírnější než ostatní, ale myslím, že mnohokrát překazil Brumbálovi plány.
  • Kdybyste mohli v knížce změnit jednu jedinou věc... co by to bylo?
Nenechala bych zemřít jeho rodiče,ale kdyby nezemřeli oni nebyl by žádný Harry a to by nebyl žádný příběh asi bych nezměnila nic. Všechno mělo svoji příčinu i důskedek.
  • Co by se stalo, kdyby si Harry vybral druhou cestu? Jak myslíte, že by skončil svět?
Spoustu lidí by umíralo, mudlové by se staly otroky kouzelníků, přesněji smrtijedů. Svět by se topil v temnotě a nicotě.
  • Co bylo podle vás největší slabinou Voldemorta?
Podceňoval Harryho a jeho lásku to se mu stalo osudným. Nevěřil na kouzelné schopnosti skřítků, prostě všichni byli méněcenní a on jednička.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama