Prongs

7. března 2008 v 21:20 |  -Pokročilí-
1. Přezdívka:
Prongs
2. Blog: http://padfoot-prongs.blog.cz
3. Věk: 14
4. Pohlaví: ženské
5. Kategorie: pokročilí
6. Proč jste se vůbec přihlásili do soutěže?: A proč ne? Nemyslím si, že bych měla nějaký úžasný talent, ale psaní mě prostě baví... A jsem pro každou srandu! Ale doufám, že to bude větší zábava, než olympiáda z frániny, do která nás učitelka přihlásila, jak ona říká, ze srandy.
7. Co vás přitahuje na Fan Fiction Harry Potter?: asto říkám, že to, že mám nad postavami moc a že dělají to, co si můj zvrácený mozek vymyslí. Ale to není tak úplně pravda. Tedy ne úplně... Píšu tedy částečně z tohoto důvodu a částečně kvůli tomu kouzlu, jaké to má. Je přece krásné, když vámi vymyšlené postavy ve vašich příbězích pláčí nebo se smějí, ne?
Otázky:

  • Proč chtěl Voldemort ovládnout svět?
Protože to byl cvok... No, dobře dobře. Proč ne? Chtěl, aby se mu všichni klaněli, aby byl on, ten koho by se báli, koho by obdivovali, když to tak dříve, v jeho dětství, nebylo. A když k tomu má sílu a nadání, tak proč to nevyužít? Proč se o to nepokusit?
  • Kam se poděl Sirius, když propadl skrz oblouk?
Nikam. Na místo, kde neexistuje čas ani prostor. Jen temnota. Ostatně, kdyby oblouk byla věc dobrá, tak by nebyl na odboru záhad, ne?
  • Jak je podle vás důležitá role lásky v HP?
Určitě. Kdyby nebyla důležitá, tak by zřejmě Harry nepřežil a o čem by pak ty knihy byly? Ovšem otázkou je, jestli je důležitá i potom. Opět se přikláním ke kladné odpovědi. Myslím si, že o tom v podstatě HP je. O tom, že dobro porazí zlo, láska nenávist.
  • Myslíte si, že všechno, co se stalo během sedmi knih, měl Brumbál pečlivě naplánované?Ano či ne? A proč?
Ne. Těžko by naplánoval smrt Siriuse, ne? Myslím si, že ani Brumbál není všemocný a že mu občas něco vyklouzne z dosahu.v prvních knihách to tak možná ještě bylo, ale později už určitě ne. Chovaní lidí zkrátka není naprogramované a on nemůže vědět jistě, co se stane.
  • Kdybyste mohli v knížce změnit jednu jedinou věc... co by to bylo?
ak to vím naprosto jistě - smrt Siriuse. Brumbála bych umřít nechala, on umřít musel, aby šel Harrymu v sedmičce z cesty. I když ten Remus v Relikviích taky umřít nemusel... Ale zůstávám u Siriuse.
  • Co by se stalo, kdyby si Harry vybral druhou cestu? Jak myslíte, že by skončil svět?
Druhou cestu? Co tím chcete říct? Svět přece není černobílý! Nejsou jenom dvě cesty. Ale pokud by se dal na stranu zla, tak by zřejmě svět ovládal Voldemort a čistokrevní kouzelníci. Na ulicích by vládl strach, bolest a smrt. Hezký vydlídky...
  • Co bylo podle vás největší slabinou Voldemorta?
Rozkrok. Tedy v mládí určitě, po znovuzrození si tím už tak jistá nejsem. Fajn, tak teď vážně... Zřejmě strach ze smrti a jeho touha po nesmrtelnosti. Tím, že si vytvořil viteály svůj strach jenom podpořil i když si myslel opak. A ten strach ho nakonec zavedl do záhuby...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sirina Sirina | Web | 7. března 2008 v 23:39 | Reagovat

Jé! Ahoj Prongs, co ty tu? Dlouho jsme si nepovykládali, co? Kdy naposledy? Včera? Mno nic, já valím glosovat....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama