S.aendyx

7. března 2008 v 20:39 |  -Začátečníci-
1. Přezdívka: Saendyx
2. Blog: http://zn-note.blog.cz
3. Věk: 13
4. Pohlaví: žena... ehm, dívka
5. Kategorie: začátečníci
6. Proč jste se vůbec přihlásili do soutěže?: Protože bych chtěla konečně vědět co a jak dělám špatně, protože na tom blogu, kam posílám ff kritiku nenajdete. A docela mě láká zkusit co dokážu.
7. Co vás přitahuje na Fan Fiction Harry Potter?: Byl to první svět ff, na který jsem narazila, když jsem coby nováček na internetu zkusila vyhledat svojí nejoblíbenější knížku. Knížky už mě tolik neberou, ale svět ff je stále rozmanitý a najdu si v něm vždycky, co chci. To mi bohužel většina knížek nabídnout nemůže. HP fanfiction je pro mě jedna velká kniha:-)
Otázky:

  • Proč chtěl Voldemort ovládnout svět?
Připadá mi blbost, že by to bylo, protože mu, když byl malý, někdo šlápnul na nožičku a on se z toho šoku nemůže vzpamatovat. Možná za to mohli zčásti Bradavice, protože Voldemort měl sklonů k surovosti a krutosti o něco víc, než normální člověk, zřejmě kvůli genetickým dispozicím. Něco se muselo stát už na škole, zřejěm se mu zalíbilo ovládat spolužáky a chtěl ovládnot celý svět. Buď měl malou vůli, nebo naopak velkou. Kdyby měl velkou, tak toužil po ovládnutí světa a měl pevnou vůli to uskutečnit. Kdo z nás někdy neměl chuť ovládnout celý svět, byť na zlomek setiny. Někteří lidé často myslí na to, jaké by to bylo, kdyby mohli rozkazovat úplně všem. A kdyby žádnou? Pak by se nedokázal postavit zpupnosti a zlovolnosti jeho rodu a postupně by ho pohltilo jeho špatné já. Nebo mu prostě hráblo.
  • Kam se poděl Sirius, když propadl skrz oblouk?
Kam se poděl Sirius, když propadl skrz oblouk? Do země věčného nicnedělání... Nebo na hajzlíky? To nikdo neví. Tipovala bych buď, že za obloukem je krematorium a že ho to spálio... Byl to zřejmě další vynález ministerstva, ale možná to tam vzniklo už za tyranie Pána zla. Možná, že fyzická síla z těl, která spadnou za oblouk posílí Voldemortovu fyzickou, či duševní sílu. Možná.
  • Jak je podle vás důležitá role lásky v HP?
Ze začátku se absolutně nevyskytovala, ale ten absolutní happyend na konci mi přišel přehnaný. Dítě, zrozené z lásky, co se jmenuje Albus Severus, blá blá... Já nevím, mně už to připadá přehnané. Jkmile se tam zamotá láska, jdu radši od Rowlingový. Má skvělý nápady, ale láska, jako taková se mi prostě do jejích knížek nehodí, no. Já bych to ožulila.
  • Myslíte si, že všechno, co se stalo během sedmi knih, měl Brumbál pečlivě naplánované? Ano či ne? A proč?
Ano. Bumbál je hlava. A proč? Protože randil s profesorkou Trelawneyovou a ta mu všechno řekla.
  • Kdybyste mohli v knížce změnit jednu jedinou věc... co by to bylo?
Nechala bych Harryho zemřít a vůbec bych jeho postavu trochu potzměnit. Na starého Pottera jsem totiž nevím proč alergická. Proto někdy píšu OOC.
  • Co by se stalo, kdyby si Harry vybral druhou cestu? Jak myslíte, že by skončil svět?
Nevydal. Brumbál to měl promyšlený. A i kdyby, Brumbál by ho zlikvidoval jako škvrně a svět by si udělal kašpara z někoho jinýho. Taky máte toho dědka rádi jako já?
  • Co bylo podle vás největší slabinou Voldemorta?
Špatné boty, kvůli kterým stále padal...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 AmoriQ AmoriQ | Web | 7. března 2008 v 20:40 | Reagovat

http://scrollka.blog.cz/0803/sonblog-1-kolo..hlasni tu za mna pleas...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama