Vina

7. března 2008 v 21:18 |  -Pokročilí-
1. Přezdívka: Vina (Vincencie)
2. Blog: http://vincencie.blog.cz
3. Věk: 21
4. Pohlaví: žena
5. Kategorie: pokročilí
6. Proč jste se vůbec přihlásili do soutěže?: A proč ne zajímá mě názor ostatních na mě
7. Co vás přitahuje na Fan Fiction Harry Potter?: Svět ve kterém se můžu schovat před denním stresem a shonem.
Otázky:

  • Proč chtěl Voldemort ovládnout svět?
Bál se smrti, byl od jak živa nemilovaný. Nikdy nepoznal co je to láska a trápení s láskou. Snažil se dosáhnout něčeho, protože ze začátku nic neměl.
  • Kam se poděl Sirius, když propadl skrz oblouk?
Oblouk smrti o kterém nikdo neví. Podle fantazie to může být cokoli. Může to být jiný svět, může to být svět smrti. Nebudu sem tahat náboženství, ale jistě by to klidně mohla být nějaká země mrtvých. Ale také to může být země života, tam kde se všichni setkávají po smrti a žijí další život, podle toho jak si představovali.
  • Jak je podle vás důležitá role lásky v HP?
Ano je, láska je zvláštní cit, který nemusí být nikdy opětovaný. Stejně tak to může cit, který toho člověka zničí. Ale i odražení do nového života a ten starý nechává za sebou. Je to něco co patří všude i do hororu nebo do toho nejtemnějšího místa, kde by to nikdo nečekal. Je to zvláštní, ale myslím si, že láska je tam důležitá.
  • Myslíte si, že všechno, co se stalo během sedmi knih, měl Brumbál pečlivě naplánované? Ano či ne? A proč?
Nemůžu říct ani ano ani ne, protože musel přinutit Snapea aby ho zabil, je na to odkaz v 6. I ta ruka zraněná nebyla jistě naplánovaná. Byl už starý muž a nemohl ovlivnit vše jak to chtěl. Jistě měl spoustu tajemství, na které se převážně ukazuje v 7. Dohady kdo to vlastně byl a nebyl. Zmatenost a rozvrácenost, aby Voldemort ovládl svět. Rozvrácené společenství strachu a odporu.
  • Kdybyste mohli v knížce změnit jednu jedinou věc... co by to bylo?
Hlavně v 7 boj Harryho a Voldemorta. Bylo to tam málo propracovaný.
  • Co by se stalo, kdyby si Harry vybral druhou cestu? Jak myslíte, že by skončil svět?
Co by se stalo, možná by dokázal ukázat Voldemortovi co je to láska. Myslím, že po tom co prožil tak by se ani moc nezměnil. Ale také by se mohlo stát, že po jistých kouzlech by se mohl přimknout k Voldemortovi a pak spolu ovládnout svět. I když v 7 se ukazuje jako už znuděný z toho všeho. Jestli by se svět dostal do spárů Voldemorta a Harryho, který by se vším souhlasil, tak by z mudlů byly jistě otroci, z nečistých kouzelníků by se stala lůza nebo pohůnci čistokrevným kouzelníkům.
  • Co bylo podle vás největší slabinou Voldemorta?
To že nikdy nebyl milovaný, podle všech 7 dílů je Voldemort postava, které něco chybí a proto se chová jak se chová. Nikdo ovšem neví proč se bojí Brumbála, vždyť je to starý muž, ale za to ho poznal. Poznal ho než se s něho stal Pán zla, i když byl oblíbený.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama